„Kopciuszek – nowa generacja”

O tym, jak wspaniałych mamy uczniów mogliśmy przekonać się po raz kolejny. Tym razem wystarczyło wyłuskać talenty, umiejętnie wesprzeć i z radością obserwować samodzielną pracę młodzieży.

7 czerwca odbyła się premiera przedstawienia teatralnego pt. „Kopciuszek – nowa generacja” w reżyserii uczennicy klasy 7b Wiktorii Drożdż. Najpierw były plakaty, ogłoszenia i casting. Potem zaś systematyczne próby i intensywna praca nad ruchem scenicznym, choreografią i śpiewem. Zaangażowało się łącznie 19 uczniów z klas ósmych i siódmych. Każdy miał przydzielone zadanie, za które był odpowiedzialny.

Moi Drodzy,

bardzo Wam dziękuję, że podjęliście się tego zadania i jemu sprostaliście.

Tobie Wiktorio serdecznie gratuluję  pomysłu, zdolności i umiejętności organizacyjnych.

To bardzo miłe i budujące patrzeć na Wasz zapał i dodatkową pracę, doceniam to.

Małgorzata Kujawska