Koło dziennikarskie w programie „Junior-media”

Nasze szkolne koło dziennikarskie wzięło udział w edukacyjnym programie dla szkół „Junior media”. Od wrześnie wydajemy e-gazetę „Ząbki z klasą” i publikujemy ją na stronie www.juniormedia.pl.

Co miesiąc startujemy w konkursie „junior w druku”. Grudniowy numer, który zgłosiliśmy do konkursu, znalazł się wśród 50 nagrodzonych gazetek szkolnych i został wydrukowany w profesjonalnej drukarni. Mamy nadzieję, że także kolejne numery zostaną docenione przez dziennikarskie jury i nagrodzone drukiem.

Do wygranej mogą przyczynić się  również głosy internautów. Dlatego zapraszamy do lektury naszych gazetek i do głosowania!

Instrukcja głosowania

Wejść na stronę www.juniormedia.pl

Kliknąć w zakładkę „Junior w druku”

Odnaleźć wśród konkursowych gazetek tytuł „Ząbki z klasą!”

Kliknąć w ikonę rączki z podniesionym kciukiem

Wybrać ocenę i zagłosować.

UWAGA!

Na platformie „Junior media” można przeczytać nie tylko bieżący numer „Ząbek z klasą”, ale także numery archiwalne. Trzeba kliknąć podany niżej link, a następnie w okienko wyszukiwarki wpisać Ząbki z klasą