Andrzejki w świetlicy

Tegoroczna (25 listopada) zabawa andrzejkowa w świetlicy trwała od rana do wieczora. Były tańce, zawody i oczywiście wróżby.

Zaczęło się od konkursu tańca, potem były ćwiczenia i zawody z balonami. Kiedy już dzieci się rozruszały, przystąpiliśmy do wróżb. Każdy mógł dowiedzieć się, kiedy spotka swoją sympatię, a nawet - jak będzie miała na imię. Było przy tym sporo śmiechu:) Największą popularnością cieszyła się wróżba polegająca na przebijaniu szpilką serca z wypisanymi imionami przyszłych żon i mężów. Niektórzy stali do niej w kolejce po kilka razy...

Tego dnia swoje święto obchodziła również Pani Kasia, którą w tym czekało wiele miłych nispodzianek. Z tego miejsca dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za imieninowe laurki i słodycze.

Mamy nadzieję, że następna impreza andrzejowa będzie równie udana.