"Mam talent"

24 listopada w naszej szkole odbył się wyjątkowy program „Mam talent”. Wzięło w nim udział 40 uczestników.

Program przebiegał w bardzo miłej atmosferze. Mali artyści przedstawiali swoje talenty: śpiewali, tańczyli, rysowali, budowali z klocków, grali na instrumentach… Wszystkie występy odbyły się  przed specjalnym jury: Panią Wicedyrektor - Małgorzatą Marzec oraz uczniami z klasy 6 C, którzy wcielili się w postacie: Kuby Wojewódzkiego, Nataszy Urbańskiej oraz Mai Szablewskiej.

Wszystkie dzieci wykazały się dużymi umiejętnościami i nie lada odwagą. Jury nagrodziło każdego z występujących dyplomem, a sześcioro z nich otrzymało nagrody w postaci książek.

Mamy nadzieję, że będziemy mogli spotykać się w małymi artystami w kolejnych edycjach programu.