Każdy ma ukryty talent - LEGO

Kolejna trójka ochotników zaprezentowała nam dzisiaj swoją pasję. Chłopcy, o których mowa wykazali się niezwykłą dbałością o szczegóły oraz cierpliwością. Zastanawiacie się pewnie jak można było to zaobserwować?

Otóż wystarczyło popatrzeć na prace, które przynieśli ze sobą. Mowa oczywiście o konstrukcjach z klocków LEGO. Były zbudowane z ogromnej liczby małych elementów. Wszyscy dookoła byliśmy zgodni co do faktu, że tego typu dzieła uczą koncentracji, wytrwałości, a przy okazji i oszczędzania – chłopcy przyznali się, iż jest to drogie hobby, na które skrupulatnie odkładają pieniądze. I chwała im za to. To pierwszy krok do przedsiębiorczości.

Uczniom dziękujemy za pokazanie nam jak spędzają wolny czas i uświadomieniemnogości rodzajów klocków.

Życzymy im, aby ich zainteresowanie nie słabło, a kolekcja zabawek się powiększała (nie wiem tylko, co na to rodzice .

Wychowawczyni kl. If – Ewa Karpienia