Dzień Babci w świetlicy

21 stycznia naszą szkolną świetlicę odwiedziła reprezentantka wszystkich babć na świecie - babcia Marysia.

Babcia Marysia na początku spotkania bardzo ciepło przywitała się z nami, a następnie opowiedziała na mnóstwo pytań „przyszywanych" wnuków i wnuczek, np. czy lubi pani czytań, czy fajnie być babcią, jaki wykonywała zawód itp. Potem Babcia przeczytała nam piękną baśń Andresena Bzową babuleńkę  - wszystkie dzieci słuchały z wielką uwagą.

Na koniec spotkania dwie dziewczynki (jedna z nich to prawdziwa wnuczka p. Marysi - Kinga) wyrecytowały piękne i wzruszające wiersze dla babci Marysi. Następnie przedstawiciele dzieci wręczyły babci laurki oraz słodki upominek zaś Babcia zaskoczyła wszystkich, przynosząc własnoręcznie usmażone pączki (aż 90 sztuk!) oraz cukierki.

Z całego serduszka bardzo dziękujemy babci Marysi za wspaniałe spotkanie. Atmosfera była niesamowita.

Dzieci oraz p. Katarzyna Dzięcioł