Spotkanie z przedstawicielami Stowarzyszenia Rugby na Wózkach

4 listopada odbyła się w naszej szkole niecodzienna lekcja wychowawczwa. Na spotkanie z uczniami klas szóstych przybyli przedstawiciele Warszawskiego Stowarzyszenia Rugby na Wózkach "Four Kings" - osoby niepełnosprawne (po urazach kregosłupa) oraz sztab serwisowy.

Zawodnicy przedstawili nam osiagnięcia drużyny, która odnosi sukcesy w licznych turniejach. Wśród gości był również nasz starszy kolega były uczeń naszej szkoły Patryk Bugaj. Nasi goście przybliżyli nam życie osób niepełnosprawnych przed i po wypadku. Opowiedzieli pokrótce jak wygląda ich życie teraz, przedstawili nam także swoja receptę na życie po urazie jakim jest rugby na wózkach.
Podczas spotkania obejrzeliśmy film przestrzegający przed nieprzemyślanymi zachowaniami, które mogą doprowadzić do nieodwracalnych skutków.
Spotkanie przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze. Na koniec spotkania od gości otrzymaliśmy pamiątkowe upominki.

Uczniowie klas VI