„Mała wojowniczka” – Świetlicowa akcja „Złap Bakcyla”

Serce małej wojowniczki” – takimi słowami została określona przez mistrzynię świata Dorotę Gadzinę nasza uczennica klasy 3a Natalia Duba, która postanowiła podzielić się z dziećmi w świetlicy szkolnej swoją pasją w ramach akcji „Złap Bakcyla”.

Jej pasją jest VOVINAM VIET VO DAO czyli Wietnamskie Sztuki Walki. Vovinam Viet Vo Dao jest tradycyjną sztuką walki pochodzącą z Wietnamu, zawarte są w niej techniki karate, judo i aikido, co zapewnia wszechstronny i pełny rozwój fizyczny. Viet Vo Dao uczy dyscypliny, kładzie nacisk na rozwój moralny, daje poczucie pewności siebie i wiarę we własne siły.

Natalia trenuje od 4 roku życia i na swoim koncie ma niemałe sukcesy między innymi zajęła 3 miejsca podczas Mistrzostw Polski 2014. Jak sama mówi miewa chwile słabości, lecz szybko one mijają, bo kocha swoją pasję.

Wychowawcy świetlicy oraz jej podopieczni pragną bardzo serdecznie podziękować Natalce za podzielenie się z nami swoją pasją, a innych uczniów zapraszamy do udziału w naszej akcji.