„WIELKANOC NA WSI”- wycieczka do Gąsiorowa klas 1b i 1d

15 marca uczniowie z klasy 1b oraz 1d wyruszyli na wycieczkę do Gąsiorowa. To urocza wieś, w której znajduje się dawna zagroda młynarska rozbudowana i przystosowana do współczesnych czasów. Podczas wycieczki dzieci miały okazję poznać tradycje i zwyczaje świąteczne na wsi. Własnoręcznie ozdabiały pisanki wielkanocne. Radość dzieciom sprawiła możliwość uczestniczenia w warsztatach kulinarnych, gdzie nauczyły się lepienia pierogów, które później mogły skosztować. Dodatkowo uczniowie wcielili się w rolę detektywów i poszukiwali oznak wiosny. Na koniec wycieczki, dzieci miały możliwość zakupu pamiątek z tego jakże wspaniałego miejsca. Był to dzień zdecydowanie udany, pełen wrażeń i na pewno na długo zapadnie w pamięci dzieci.

Wychowawcy i nauczyciele klas

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszej wyprawy.