Zakochaj się w czytaniu czyli Walentynki w bibliotece

Popularne Walentynki są doskonałą okazją do tego, by wyrazić sympatię, wyznać miłość, a nawet się zakochać. Tym razem św. Walenty patronował miłości do… książek.

Uczniowie odwiedzający tego dnia bibliotekę mogli obejrzeć wystawę, która poświęcona była książkom o miłości. Każdy wypożyczający otrzymywał słodką „serduszkową” niespodziankę. Wiele ciepłych słów pojawiło się na plakacie w kształcie serca, na którym uczniowie zapisywali za co kochają książki. Największym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa, w której każdy los wygrywał.

Na szczęście w naszej bibliotece to co dobre szybko się nie kończy. W związku z tym Walentynki trwały i w środę i w czwartek. Była to świetna okazja do zakochania się w czytaniu, bo książka to świetny kompan na długie zimowe wieczory.

BM&BM