Nasza szkoła talentami stoi !!!

Przekonaliśmy się o tym 5 grudnia podczas Szkolnego Konkursu „Mam talent”. Przystąpiło do niego 23 uczniów z klas 4-8, którzy z wielkim entuzjazmem prezentowali swoje talenty. Było dużo śpiewu, tańca i grania na różnych instrumentach. Miały miejsce też piękne pokazy akrobatyczne, gimnastyczne i różne „sztuczki” z wykorzystaniem układanek logicznych. Bardzo trudno było wyłonić zwycięzców konkursu, jednak przyznano trzy pierwsze miejsca i dwa wyróżnienia.

Oto laureaci:

- I miejsce  Amelia Szymczak -autorka tekstu i melodii piosenki  „Gwiazdki”

- II miejsce Małgorzata Paciorek – piękny, widowiskowy pokaz akrobatyczny

- III miejsce Antoni Trędowski -  mistrz fortepianu

- wyróżnienie Adam Bryś – ciekawy pokaz układanek logicznych

- wyróżnienie Andrzej Gmurowski – piękny śpiew i odwaga

Serce się raduje patrząc na rozwijające się wszechstronne zdolności naszych uczniów. Niektórzy skrywali je głęboko, ale ta inicjatywa dodała odwagi  i pozwoliła otworzyć się poprzez wystep. Dziękuję uczniom klasy 6c za świetną współpracę przy organizacji tego wydarzenia.

Małgorzata Kujawska