W ŚWIETLICOWEJ GROMADZIE

W ostatnim miesiącu w naszej świetlicy działo się duuuużo dobrego. Mimo, że za oknem coraz chłodniej i ciemniej u nas ciągle jest wesoło i kolorowo. W ostatnim czasie wykonaliśmy wiele prac plastycznych związanych z jesienią. Poznaliśmy dary jesieni i stworzyliśmy jesienny koszyk warzyw i owoców. Przygotowywaliśmy laurki dla Nauczycieli, słuchaliśmy wielu bajek i bawiliśmy się w gry i zabawy ruchowe. Nie zabrakło również czasu na odpoczynek i wspólną zabawę na szkolnym placu zabaw.

Do świetlicy zostały zakupione nowe zabawki i przybory plastyczne. Mamy sporą grupę szachistów, dlatego i oni zostali obdarowani nowymi szachami do gry. To wielka radość widzieć jak podczas zabaw i wspólnego czasu dzieci uczą się współpracy, rozwiązywania konfliktów i trenują umiejętności społeczne.