DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

W poniedziałek, 6 listopada, w naszej szkole obchodziliśmy „Dzień Postaci z Bajek”. Baśnie i bajki są dla wszystkich źródłem bogatych przeżyć, dostarczają wielu wrażeń, a jednocześnie są sposobem na wzbogacanie wyobraźni. W tym dniu uczniowie klas 1-3 wysłuchali fragmentów bajek, odgadywali ich tytuły oraz rozpoznawali bajkowe postacie. Nie zabrakło również wspólnego oglądania fragmentów ulubionych historyjek oraz rysowania baśniowych postaci. Odbył się także pokaz bajkowej mody oraz liczne quizy o tematyce baśniowej.

Ten dzień urozmaiciła nam również wizyta Oliwki Zalewskiej, przewodniczącej Małego Samorządu Uczniowskiego, która odwiedziła każdą klasę oraz Dyrekcje naszej szkoły. Przewodnicząca MSU obdarowała wszystkie klasy specjalnym dyplomem upamiętniającym dzisiejszy dzień oraz cukierkami ufundowanymi przez Radę Rodziców.  Podziękowała swoim kolegom i koleżankom za włączenie się w ten bajkowy dzień oraz życzyła wszystkim dużo uśmiechu i codziennej radości.

Dzisiejszy dzień sprawił wszystkim wiele radości, a jednocześnie przypomniał jak ważne są bajki.

Dziękujemy Rodzicom za piękne stroje.