Naszym okiem 1a - stacja Muzeum Sochaczew

5 października nasza klasa 1a wspólnie z klasą 1c wybrała się na wycieczkę do Sochaczewa. Zwiedziliśmy Muzeum Kolejki Wąskotorowej w Sochaczewie.  Pani przewodnik opowiadała nam o najstarszych parowozach, lokomotywach, o różnych wagonach, o budowie pociągów, wagonów, różnicach i przede wszystkim o ciekawostkach. Potem wybraliśmy się na dłuższą przejażdżkę taką starą kolejką do Puszczy Kamionowskiej, gdzie podziwialiśmy skarby jesieni i uczyliśmy się o różnych drzewach i zwierzętach zamieszkujących Puszczę Kampinoską.

Na koniec czekało na nas wspaniałe ognisko, pieczenie kiełbasek, gry i zabawy integracyjne, jak również spontaniczne zabawy na zorganizowanym terenie tuż nad rzeką Liwiec.

To była wspaniała przygoda.