Jak spędzamy czas w trakcie „Lata w mieście 2023”?

Podczas tego tygodnia w Szkole Podstawowej nr 1 w Ząbkach, odbywa się akcja „Lato w mieście 2023”. Dla uczestników przygotowano ciekawą ofertę programową, obejmującą zajęcia sportowe, edukacyjne i kulturalne. Nie brakuje także czasu na zabawę.

W ramach zajęć sportowych, dzieci korzystały już z zajęć na basenie, wycieczki do sali zabaw oraz gier i zabaw ruchowych.  Codziennie odbywają się również warsztaty plastyczne: „Plastelinowe grymasy”, warsztaty komputerowe: „Z komputerem za pan brat”, warsztaty kulinarne: „Masterchef”, warsztaty taneczne, warsztaty kreatywne oraz warsztaty „Tworzymy biżuterię”.

Uczniowie pojechali do sali zabaw ,  Leszczynowego Zacisza oraz wzięli udział w warsztatach „makramowych”.

Oczekujemy na dalsze atrakcje. Przed nami jeszcze dwa pełne dni.

Pozdrawiamy,

Kadra „Lata w mieście”