SZKOLNY TURNIEJ WIEDZY „JEDEN Z DZIESIĘCIU”

No i zrodził się świetny pomysł! laughing
Dzięki wielkiemu zaangażowaniu i wspaniałej współpracy z wybranymi uczniami klas siódmych udało się zorganizować Szkolny Turniej Wiedzy „Jeden z dziesięciu”, dedykowany uczniom klas ósmych. Wzorowaliśmy się  na telewizyjnej wersji programu o tej samej nazwie. Łącznie padło aż 127 pytań z wiedzy ogólnej. Wszystkim nam towarzyszyły ogromne emocje, bo pytania miały zróżnicowany poziom trudności, więc odrobina szczęścia była tu bardzo potrzebna. Poza tym czas na odpowiedź był ograniczony. Nasi zawodnicy wykazali się bogatą wiedzą, dzięki czemu rywalizacja była dość trudna i jednocześnie bardzo ciekawa. Do rundy finałowej zakwalifikowały się trzy uczennice i spośród nich wyłoniono zwycięskie miejsca. Oto one:

I miejsce – Małgorzata Okuń kl.8g

II miejsce – Edyta Woźniak kl.8g

III miejsce – Oliwia Lasecka kl.8f

Gratuluję serdecznie zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom za wspaniałą grę. Dziękuję za pomoc w organizacji tego wydarzenia moim niezastąpionym uczniom z klas 7. Zapraszam do obejrzenia fotorelacji wykonanej z wykorzystaniem sprzętu z programu „Laboratoria przyszłości”. Cieszę się, że ta zabawa przyniosła Wam wszystkim radość.

Małgorzata Kujawska