Jak spędzaliśmy ZIMĘ W MIEŚCIE?

Podczas tegorocznych ferii zimowych, w Szkole Podstawowej nr 1 w Ząbkach, odbywała się akcja „Zima w mieście 2023”. Dla uczestników przygotowano bogatą ofertę programową, obejmującą zajęcia sportowe, edukacyjne i kulturalne. Nie zabrakło także czasu na zabawę.

W ramach zajęć sportowych, dzieci korzystały z zajęć na basenie, wycieczki na kręgielnie oraz gier i zabaw ruchowych. W ramach zajęć edukacyjnych zorganizowane zostały:

• warsztaty plastyczne: „Plastelinowe grymasy”, „Lepianki ugniatanki - zabawy z gliną”,
  • warsztaty origami,
  • warsztaty komputerowe: „Z komputerem za pan brat”, „Robotyka dla smyka - zabawy z robotami”, „Wykorzystanie długopisów 3D”,
  • warsztaty kulinarne: „Masterchef,
  • warsztaty taneczne,
  • warsztaty kreatywne,
  • warsztaty handmade: „Tworzymy biżuterię”.

W środę  Pani pielęgniarka zorganizowała zajęcia o zdrowiu. Dla najmłodszych była to również okazja do poznania na czym polega praca pielęgniarki.

Uczniowie uczestniczyli w balu karnawałowym.  Pojechali do Multikina Targówek, sali zabaw Figlarium  oraz wzięli udział w warsztatach „slime” oraz „makramowych”.

Oczekując na powrót do domu spędzali czas przy grach planszowych, szachach, zajęciach czytelniczych oraz zajęciach manualnych. Dzieci chętnie korzystały z przygotowanej dla nich oferty programowej.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom akcji „Zima w mieście 2023”, a Rodzicom dzieci za zaufanie.
Przed nami już niedługo lato w mieście

Kadra „Zimy w mieście”