Świetlicowy Bal Karnawałowy

W czwartek, 9 lutego, w świetlicy zrobiło się hucznie i kolorowo.
Dzieci wspaniale bawiły się podczas świetlicowego balu karnawałowego zorganizowanego przez wychowawców świetlicy.
Na uczestników balu czekały wspaniałe zabawy drużynowe i w parach, mini disco i słodki poczęstunek.

Dzieci miały możliwość wykazania się podczas zabawy drużynowej z przekładaniem hula – hop bez użycia rąk . Wzięły udział w konkursie tańca w parach do różnych gatunków muzycznych, w którym świetnie sobie poradziły.  Wszyscy wspólnie zatańczyli Czaczę, którą poprowadziła podopieczna świetlicy, Róża z klasy 3b oraz wzięli udział  w zabawach „ Kareta” i „ Kapelusze”.

W przerwie na dzieci czekał słodki poczęstunek. Na koniec wszyscy wspólnie zatańczyli dobrze wszystkim znaną Macarenę. Spośród uczestników balu wybrani zostali Królowa i Król, którzy wyróżnili się strojem i najlepiej bawili się podczas świetlicowej imprezy. Królową balu została Julia z klasy 3 C, a Królem Szymon z klasy 2 C. Dziękujemy dzieciom za wspaniałą zabawę i zachęcamy do aktywnego włączania się w akcje organizowane w świetlicy.