"Przeboje Babci i Dziadka" - występ klasy II b

27 stycznia, w piątkowe popołudnie, klasa II b zaprezentowała występ pt. „Przeboje Babci i Dziadka”, przygotowany specjalnie dla licznie przybyłych gości. Dzieci z radością odśpiewały zgromadzonym piosenki, odświeżając w pamięci dawne muzyczne hity. W repertuarze pojawiły się m.in. "Kawiarenki", "Rudy Rydz", "Cała sala śpiewa z nami" i "Love Me Do" Beatles'ów. Nie zabrakło też twista i walczyka. Historie z minionych lat, przeplatane utworami oraz wierszowane życzenia zostały nagrodzone gromkimi brawami rodziców i dziadków. Po części artystycznej na zgromadzonych czekał słodki poczęstunek oraz przygotowane przez dzieci podarki.

Dziękujemy wszystkim Babciom, Dziadkom i opiekunom za aktywne uczestnictwo w tym ważnym wydarzeniu.

„Nasze dzieci bardzo zaangażowały się w realizację występu dla kochanych dziadków. Włożyły wiele serca w przygotowanie i wykonanie przedstawienia, za co serdecznie im dziękujemy. Myślę, że przyczyniły się do wielu wzruszeń zgromadzonych gości. Serdeczne podziękowania również dla Naszych wspaniałych nauczycielek, Pani Moniki i Pani Teresy, za pomysłowość w realizacji spektaklu Naszych zdolnych pociech.”
                                                                                                                                                                                                                   Mama Amelki