„Maleńka przyszła miłość" – świąteczny występ 3b

19 grudnia 2022 r. uczniowie klasy III B pod opieką swojej wychowawczyni p. Katarzyny Dzięcioł zorganizowały bożonarodzeniowe przedstawienie pt.: "Maleńka przyszła miłość".

Przedstawienie w wykonaniu dzieci wprowadziło wszystkich w iście świąteczny nastrój oraz swym pięknym i oryginalnym występem podbiło serca swojej widowni.

Mali aktorzy z dużym przejęciem i poświęceniem wiernie odtworzyli swoje role. Scena przedstawienia była przygotowana w przepięknej scenografii. Bożonarodzeniowemu występowi towarzyszyło przepiękne kolędowanie, do którego bardzo chętnie włączyli się rodzice tworząc bardzo klimatyczny nastrój. Po występie wszyscy zjedliśmy pyszne pierniczki oraz inne wypieki przygotowane przez naszych rodziców oraz opiekunów.

Na zakończenie p. Katarzyna Dzięcioł złożyła wszystkim życzenia świąteczno-noworoczne, a jej wychowankowie wręczyli swoim rodzicom lub opiekunom prezenty własnoręcznie robione przez dzieci.
Puentą widowiska artystycznego oraz spotkania wigilijnego stały się słowa piosenki, które zna każdy z nas: „Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy,/ Dzień zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory,(…).”