Wspomnienia z zabawy andrzejkowej w świetlicy szkolnej

W środę, 30 listopada, świetlicę szkolną  odwiedziła wróżka Selena, która przygotowała dla dzieci kilka niespodzianek. Na podopiecznych świetlicy czekały wróżby, konkursy i drużynowe zabawy. Dziewczynki i chłopcy wzięli udział w wyścigu butów i dowiedzieli się kto z nich pierwszy stanie na ślubnym kobiercu. Dzieci poznały  swoje przyszłe zawody, oraz imiona swoich przyszłych mężów i żon. Dowiedziały się jaką liczbę symbolizuje ich data urodzenia i co ta liczba oznacza w numerologii.
Wspaniałym dodatkiem do wróżenia był konkurs jedzenia jabłek wiszących na nitce, drużynowy wyścig w pozbywaniu się i zakładaniu swoich butów oraz drużynowa zabawa „ Wyprawa do zoo” , która wzbudziła wśród uczestników i ich kibiców dużo entuzjazmu i przyczyniła się do kształtowania zdrowej rywalizacji. Na wszystkich uczestników andrzejkowych zabaw czekał również słodki poczęstunek.

To był bardzo radosny i ciekawy dzień. Może wróżka Selena odwiedzi nas również za rok?:)

Pozdrawiamy,
Wychowawcy świetlicy szkolnej