"Koduj z Gigantami"

Celem „Koduj z Gigantami” jest popularyzacja nauki programowania wśród uczniów szkół podstawowych i średnich, a honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Pani Elżbieta Radwan, Burmistrz Wołomina.

Warsztaty odbędą się stacjonarnie, w naszej placówce w Wołominie przy ul. Wileńskiej 51B  oraz online, w technologii wirtualnych klas.

Tym razem dla Uczniów z Wołomina i sąsiednich miejscowości przygotowaliśmy nowe, ciekawe projekty, których motywem przewodnim będzie cyberbezpieczeństwo:

• klasy 1-3: programowanie w Scratch oraz Minecraft Education Edition,
  • klasy 4-6: programowanie w Scratch oraz tworzenie aplikacji mobilnych w AppInventor,
  • klasy 7-8: wstęp do programowania w C# i Python,
  • szkoła średnia: wstęp do programowania w C# i Python.

Termin warsztatów to sobota i niedziela, 17-18 września.

Zapisu mogą dokonać zainteresowani wydarzeniem Rodzice poprzez formularz na stronie: www.kodujzgigantami.pl  (liczba miejsc jest ograniczona).

Giganci Programowania

Wołom in, ul. Wileńska 51B