COŚ DLA DUSZY, COŚ DLA CIAŁA…

Wakacje za pasem, szkolna Biblioteka powoli przygotowuje się do przerwy, dlatego też klasa 1c postanowiła odwiedzić Miejską Bibliotekę Publiczną w Ząbkach, by poznać jej zasoby. Pani bibliotekarka prezentowała dzieciom różne ciekawe książki, nie tylko ze względu na ich treść, ale też na niecodzienna formę. Najdłuższa książka mierzyła kilka metrów. Były też książki-domki, książki 3D. Dzieci poznały zasady wypożyczania z Miejskiej Biblioteki Publicznej. Pani zachęcała do odwiedzin i wybrania czegoś dla siebie przez cały rok.

Ciekawi nowych doświadczeń, udaliśmy się również na warsztaty kulinarne do jednej z ząbkowskich pizzerii. Dzieci uczyły się jak formować ciasto, prawidłowo układać dodatki wedle własnego gustu i upodobań. Ostatecznie, po wypieku, wszyscy ze smakiem zajadali się swoimi pizzami.