Zabawy na szkolnym podwórku - fotorelacja klasy 3d

W czwartek 12 maja klasa 3d wraz z wychowawcą spędziła czas na pikniku klasowym w ogrodzie szkolnym. Korzystając z ładnej pogody, uczniowie mieli okazję do wspólnej zabawy i integracji. Każdy uczeń przyniósł potrzebne rzeczy piknikowe: koce i maty, kanapki, picie, owoce, słodycze i ulubione przekąski. Zabawom nie było końca. Dzieci grały w piłkę, w berka, odbywały się zabawy w kółeczku integrujące zespół klasowy. Nie brakowało chętnych do zabawy hula-hop,  skakania na skakance, grę w gumę czy puszczania baniek mydlanych. Uczniowie także rozwiązywali zagadki, grali w mini gry oraz słuchali ulubionej muzyki, śpiewali i tańczyli. Wszystkim udzielił się dobry nastrój, humory dopisywały. Świeże powietrze i słońce sprawiły, ze wszyscy bawili się doskonale. Ten dzień na pewno na długo zostanie w naszej pamięci.
                                                                                                                     klasa 3d wraz z wychowawcą