"ZIMA W MIEŚCIE 2022" – JAK SPĘDZAMY CZAS W SP1?

W dniach 31 stycznia - 4 lutego 2022, w Szkole Podstawowej nr 1 w Ząbkach, odbywa się kolejna odsłona projektu „Zima w mieście”. Dla uczestników przygotowano ciekawą ofertę programową, obejmującą zajęcia sportowe, edukacyjne, kulturalne oraz wycieczki i wyjścia. W ramach zajęć sportowych, dzieci korzystają z gier i zabaw ruchowych na szkolnej sali gimnastycznej. W ramach zajęć edukacyjnych zorganizowane zostały:

• warsztaty plastyczne,
  • warsztaty artystyczne z wykorzystaniem balonów,
  • warsztaty origami,
  • warsztaty komputerowe: „Z komputerem za pan brat”, „Robotyka dla smyka - zabawy z robotami”,
  • warsztaty taneczne,
  • warsztaty muzyczne,
  • warsztaty kreatywne.

W ramach spotkań mieliśmy przyjemność gościć strażaków z OSP Ząbki i poznać tajniki pracy strażaka, a w czwartek gościć będziemy Komendanta Ząbkowskiej Straży Miejskiej, który opowie nam o bezpieczeństwie na drodze.

W ramach wycieczek i wyjść udaliśmy się do Multikina Targówek oraz Klockowni. W piątek wyruszamy do  sali zabaw „Maciarenka”. Kilkukrotnie odwiedziliśmy również nasz ząbkowski basen.

Oczekując na powrót do domu uczniowie spędzają czas przy grach planszowych, szachach, zajęciach czytelniczych, zajęciach manualnych oraz długich rozmowach. Dziękujemy za obecność wszystkim uczestnikom tegorocznej „Zimy w mieście”, a Rodzicom za obdarzenie nas zaufaniem.

Kadra „Zimy w mieście SP1”