MAMY BAL !!!

Jak co roku o tej porze, dzieci z kl. 2a doczekały się tego dnia, kiedy mogły  wcielić się w ulubionych bohaterów filmowych lub bajkowych.

Ten dzień to oczywiście Karnawałowy Bal Przebierańców.

Wprawdzie, jak wszystko ostatnio, tak i tym razem odbył się on w innej formie, ale nie przeszkodziło to doskonałej zabawie.

Dzieci bawiły się we własnym gronie. Były tańce, konkursy i słodki poczęstunek. Sala klasowa zamieniła się w bibułkowo-balonową, kolorową krainę.

Na parkiecie bawiły się radośnie księżniczki, książęta, wróżki, nawet z odległych galaktyk super-bohaterowie, piłkarze, piraci oraz zwierzątka różnej maści. Nie zabrakło tancerek w „małej czarnej” czy też stroju disco.

Wszystko to działo się pod czujnym okiem wychowawczyni  i przy współpracy kochanych rodziców.

Wych. E. Stolarska