MAŁY SAMORZĄD UCZNIOWSKI ROZSTRZYGNĄŁ KONKURS "MOJA CHOINKA 2021”

W naszym grudniowym konkursie na najpiękniejszą choinkę, opublikowanym na profilu facebook’owym szkoły, wzięło udział wielu naszych uczniów oraz uczennic, którzy zamieścili pod postem konkursowym zdjęcia swoich świątecznych drzewek.

Wybór był bardzo trudny, bo każdy z nas ma inny gust oraz wrażliwość artystyczną. Dlatego MSU postanowił nagrodzić każdego uczestnika małym prezentem. Dziękujemy wszystkim, którzy podzielili się z nami swoimi pięknymi fotografiami, niezawodnym Rodzicom za ich wsparcie oraz Radzie Rodziców za przeznaczenie funduszy na nagrody.

Upominki można odbierać u naszych opiekunów pani Kasi Dzięcioł-Homoncik oraz pani Kasi Maranowskiej w sali 205. Dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy po upominki!!!

MSU