SZCZEGÓLNA NOC KLASY 2B i 3F

Noc z 3 na 4 grudnia była szczególną nocą dla uczniów klasy II B i III F,  ponieważ razem ze swoimi Paniami spędzili noc w szkole.  W godzinach wieczornych cała grupa zjawiła się ze śpiworami, dobrym humorem w kieszeniach i całymi plecakami niespożytej energii. Uczniowie rozlokowali się w salach, a potem rozpoczęły się wspólne gry, zabawy i dyskoteka. Nie zabrakło też rywalizacji sportowej. Na kolację zaszaleliśmy z kaloriami zamawiając pizzę. Niektórzy zmęczeni szybko zasnęli ale było kilkoro "duszków", dla których nocne harce trwały do drugiej w nocy. Sobota nadeszła błyskawicznie. Na rozbudzenie gimnastyka, a następnie śniadanko przygotowane przez Panie, sprzątanie sali i czas do domu. Wspólna noc była wspaniała, mamy nadzieję, że kiedyś ją powtórzymy.

Klasa 3f