Świetlica na sportowo!

W czwartek 18.11.2021 odwiedziła naszą świetlicę Pani Ada Michalska. Pani Ada jest zawodnikiem AZS Warszawa, gdzie uprawia zawodowo jazdę figurową na rolkach i wrotkach. Na swoim koncie ma szereg sukcesów: I miejsce (kategoria 18+) w Ogólnopolskich Zawodach Jazdy Figurowej na Rolkach i Wrotkach, jedynych w Polsce zawodach na wrotkach, I miejsce w Międzynarodowych Zawodach w Jeździe Figurowej na Rolkach ( kategoria 30+) , I miejsce w III Ogólnopolskich Zawodach w Jeździe Figurowej na Rolkach o Puchar Rumi oraz II miejsce (kategoria 30+ rolki) w X WISFA Mistrzostwach Świata w Cieszynie.

Z wielką pasją opowiadała dzieciom o sporcie, zachęcając do rozwijania pasji i realizowania swoich marzeń. Dzieci z wielkim zaangażowaniem słuchały, oglądały i zadawały pytania. To spotkanie zainspirowało naszych uczniów do poszukiwania i odkrywania  swoich  zainteresowań.

Zachęcamy do obejrzenia relacji z wydarzenia.