DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji dyrekcja szkoły, nauczyciele, pracownicy SP1 oraz zaproszeni goście spotkali się na szkolnej uroczystości.  Swoją obecnością zaszczyciła nas między innymi Pani Burmistrz Małgorzata Zyśk oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Marlena Borusiewicz. Uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem Pani Małgorzaty Kujawskiej zaprezentowali zebranym krótką część artystyczną. Była również możliwość obejrzenia portretów nauczycieli wykonanych przez uczniów naszej szkoły. Pani Małgorzata Zyśk wręczyła nagrody Burmistrza Miasta Ząbki za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze nauczycielom naszej szkoły – Pani Monice Staniszewskiej i Pani Magdalenie Winieckiej. Natomiast Pani Dyrektor Agnieszka Piskorek wręczyła nagrody Dyrektora Szkoły za wyróżniającą pracę Paniom Wicedyrektor Iwonie Trzcińskiej i Małgorzacie Marzec, nauczycielom oraz pracownikom szkoły. Uroczystość zakończyła się smacznym obiadem zorganizowanym przez Panią Dyrektor, za co serdecznie dziękujemy.