W Centrum edukacji i zabawy - klasa 1B

8 grudnia całą klasą wybraliśmy się na wycieczkę  do Centrum edukacji i zabawy ”KLOCKOWNIA”. Klockownia łączy w sobie zalety placu zabaw i centrum edukacji szczególnie w zakresie rozwijania kompetencji społecznych i współdziałania, twórczego myślenia przestrzennego, logiki, wyobraźni, koncentracji oraz małej i dużej motoryki.

Na Sali zabaw mieliśmy do dyspozycji klocki unikalnych kształtów, różnej wielkości, wielorakiej struktury. Zostały one dobrane w taki sposób aby bawić się nimi przez dłuższy czas bez znudzenia, właściwie nigdy nie budując tej samej budowli dwa razy. Każda grupa skorzystała z warsztatów, gdzie pod okiem instruktora skonstruowali ogromne renifery.

Nad naszym bezpieczeństwem oprócz wychowawczyni i instruktorek czuwały -babcia Bartka oraz mama Filipa za co bardzo dziękujemy.
Do szkoły wróciliśmy zmęczeni tak intensywną zabawą, ale bardzo szczęśliwi. Wycieczkę uznajemy za bardzo udaną i pożyteczną!

klasa 1B