Magiczne spotkanie z Milusiem w klasie 1B

... czyli jak postać z bajki zawitała w progi klasy 1B

A zaczęło się tak… Nasza Pani Kasia dawno temu otrzymała od Pań z zaprzyjaźnionego przedszkola „Bajki z Milusiowego przedszkola”. To opowiadania o przygodach misia o imieniu Miluś. Od początku roku poznawaliśmy historyjki o nim: „Nieudana wycieczka”, „Jak Miluś pomagał liskowi”, „Zaczarowany cukierek”, „Nowy rower Adasia” itd.

Każda przygoda uczyła nas czegoś innego. Wszystkie te bajeczki bardzo rozbudzały naszą wyobraźnie, zawsze chcieliśmy, żeby Pani czytała jeszcze kilka. Naszym skrytym marzeniem było poznać bohatera tych bajek.

I stało się! Pani Kasia przyszła rano do pracy w towarzystwie Milusia. Nie mogliśmy uwierzyć własnym oczom – Miluś każdego z nas powitał buziakiem albo podał rączkę i spędził z nami cały ranek. Czytał nam bajki, rozmawiał o minionym dniu, opowiadał o swoim przedszkolu, zdrowych zębach itp. Po zajęciach Miluś, niestety, opuścił naszą szkołę. Mamy nadzieję, że jeszcze nas odwiedzi, bo bardzo podobało nam się to spotkanie.
Bardzo dziękujemy za niezapomnianą przygodę.

klasa 1B