Bajeczne ferie !!! BEZPIECZNE FERIE !!!

Ostatni tydzień przed feriami uczniowie klasy 2b rozpoczęli od uczestnictwa w przedstawieniu przygotowanym przez uczniów klasy 3b. Tematem występu starszych kolegów i koleżanek było BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS FERII.

Ferie zimowe dla nas to przede wszystkim czas odpoczynku od codziennych zajęć w szkole, obowiązków i porannych pobudek. Wielu z nas już snuje plany na najbliższe 2 tygodnie. Niektórzy wyjadą w góry, by doskonalić technikę jazdy na nartach. Inni odwiedzą pobliską górkę pokrytą śniegiem, by czym prędzej zjechać z niej na sankach. Już dziś umówieni jesteśmy na spotkanie na pobliskim lodowisku, by urządzić zawody w jeździe na łyżwach.

Dzięki przedstawieniu przypomnieliśmy sobie, że oprócz zabaw, ciekawych miejsc zimowego wypoczynku, które na nas czekają, powinniśmy także pamiętać o zasadach bezpieczeństwa. Bardzo dziękujemy za zaproszenie uczniom klasy 3b wraz z wychowawcą P. Beatą Wierzbicką.

Życzymy wszystkim bajecznych, BEZPIECZNYCH ferii zimowych!

Uczniowie klasy 2b wraz z wychowawcą.