Balowym Krokiem…

Karnawał to czas radości i rozrywki. Zarówno mali, jak i duzi czekają okazji, aby się zabawić!
Świetną ku temu okazją był Bal Karnawałowy w świetlicy „z innej bajki”.

Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci. Tego dnia nasza świetlica zamieniła się w salę balową. Jak przystało na bal karnawałowy, spośród uczestników zabawy wybrano Króla i Królową balu, a także najciekawsze przebrania.

Każde dziecko otrzymało nagrodę. W przerwach zabawę umilał słodki poczęstunek. Jednak największą atrakcją okazała się Fotobudka, w której każdy znalazł coś dla siebieUśmiech Tego dnia nie brakowało wielu emocji, radości, euforii. W naszej świetlicy bale są atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki. Wspólna zabawa przy muzyce rozwija u nich inwencję twórczą i pozwala bardziej zintegrować środowisko świetlicowe.
Wszystkim i tym małym, i tym dużym Uśmiech, którzy wzięli udział w naszym balu serdecznie dziękujemy!!! Uśmiech

(A.Kołakowska, A.Baranek, K.Przybysz)