W KLASIE JAK NA BOISKU, czyli spotkanie z sędzią piłkarskim w klasie 2c

W piątek 2 grudnia 2016r. na spotkanie do klasy 2c przybył polski sędzia piłkarski, sędzia Ekstraklasy i międzynarodowy - Pan Paweł Raczkowski – prywatnie wujek Mikołaja. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się, jak sędziowie przygotowują się do każdego meczu, jak wyglądają zgrupowania sędziów piłkarskich, oraz wielu innych ciekawostek związanych z piłką nożną.

Mogły obejrzeć atrybuty sędziego piłkarskiego. Nasz Gość opowiedział o zdrowym trybie życia piłkarzy i systematycznym treningu. Na zakończenie spotkania uczniowie otrzymali pamiątkowe upominki. Pan Paweł obiecał nam kolejne spotkanie. Liczymy, że wiosną uda się rozegrać mecz z udziałem  sędziego z Ekstraklasy Uśmiech.

Lekcja z gwiazdą wywołała nie tylko dużo radości wśród dzieci, ale była także nauka, że aby osiągnąć sukces trzeba dużo pracować a wysiłek, włożony w treningi będzie owocował w przyszłości.

Wych. K. Pilichowska