Rodzice dzieciom, czyli "Spotkanie z lekturą" w klasie II h

Dnia 24 października gościliśmy w klasie II h jednego z rodziców, który specjalnie dla nas przyszedł umilić nam ten pochmurny dzień i poczytać ciekawą lekturę. Znalezione obrazy dla zapytania książka obrazek

Pan Michał, tata Dominika, miał okazję odpowiedzieć na kilka pytań zaciekawionych uczniów, którzy z chęcią słuchali jego opowiastek.  Wszyscy w skupieniu słuchaliśmy czytanej książki „Z przygód krasnala Hałabały” i razem przeżywaliśmy krasnoludkowe przygody.
Spotkanie zakończył taniec integracyjny, który wszyscy – wspólnie z naszym gościem i panią wychowawczynią – zatańczyliśmy w kręgu. Zabawy było co nie miara, a całemu wydarzeniu towarzyszyło wiele uśmiechu.

Dziękujemy !

Uczniowie klasy II h  z wychowawcą,
 Moniką Jabłońską