Powiatowe Mistrzostwa w badmintonie

W tym roku reprezentacje klas młodszych i starszych reprezentowały naszą szkołę w Powiatowych Mistrzostwach w badmintonie. Chłopcy młodsi – w składzie Patryk Stolarski i Piotr Skotarczyk zajęli 4 miejsce. Dziewczęta młodsze – Karolina Stolarska i Natalie Norus zajęły 2 miejsce. Reprezentacje klas starszych w składzie Kacper Gajos i Łukasz Szczepocki zajęli 3 miejsce.

Najlepszym wynikiem mogą pochwalić się zawodniczki klasy 8s w ksładzie Jagoda Laufer, Gabrysia Czerniawska i Ewa Miller, które wygrały wszystkie mecze w powiecie i wyjechały na Międzypowiatowe Mistrzostwa w Badmintonie do Zalesia Górnego, gdzie zajęły drugie miejsce, ustępując tylko drużynie gospodarzy składającej się z zawodniczek tamtejszego klubu.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie Uśmiech

K.Karcz