Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej

Od września reprezentacje dziewcząt i chłopców klas 7 i 8 w ramach mazowieckich Mistrzostw Młodzieży Szkolnej brały udział w rozgrywkach piłki nożnej.

18 i 19 września rozegrane zostały zawody miasta Ząbki, w których nasi chłopcy zajęli pierwsze miejsce, wygrywając mecze z reprezentacjami szkół podstawowych nr2, nr3 oraz szkoła katolicką.

Dziewczęta uległy zawodniczkom z ząbkowskiej „trójki” zajmując drugie miejsce w mieście.

W związku z wygraną, chłopcy już 26 września rozegrali mecze rejonowe, pokonując reprezentacje Zielonki i Kobyłki, co dało im awans do etapu powiatowego. Już 3 października zmierzyli się w Wołominie ze szkołami z Radzymina, Jadowa i Wołomina. Dobra gra naszej reprezentacji zagwarantowała wygraną. Już 25 października nasi piłkarze wyruszyli do Piaseczna na Międzypowiatowe Mistrzostwa piłki nożnej, gdzie po wyrównanej walce uplasowali się na 2 miejscu, wygrywając z reprezentacjami powiatu otwockiego, legionowskiego, piaseczyńskiego i ….. . Na tym etapie zwycięstwo odniosła drużyna z Nowego Dworu.

Kadra chłopców z „Jedynki”:
Alik Aywazyan, Karol Badura, Dominik Sikorski, Dominik Zieliński, Szymon Przywuski, Krzysztof Mokrecki, Łukasz Szczepocki, Szymon Wiśniewski, Maciej Oborski, Bartłomiej Odrakiewicz, Jakub Pióro, Bartosz Jacak.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom, którzy poświęcili wiele czasu, siły i emocji, by godnie reprezentować naszą szkołę.

Katarzyna Karcz