KONKURS FOTOGRAFICZNY

100 ZDJĘĆ NA 100LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Przed nami zbliżająca się rocznica - 100 lat od momentu odzyskania przez Polskę Niepodległości. Każdy z nas – Polaków nosi w sobie poczucie przynależności narodowej, w różny sposób utożsamia się z Ojczyzną, okazuje patriotyzm.

Ogłaszamy konkurs dla wszystkich uczniów naszej szkoły - od klasy 0 do klasy III gimnazjum.

Zrób zdjęcie na którym zaakcentowane będzie to, że Twoją Ojczyzną jest Polska, że jesteś dumny z symboli narodowych, że starasz się być patriotą w XXI wieku. Zdjęcie może ukazywać Ciebie, Twoją rodzinę, miejsca z różnych stron Polski, symbole narodowe itp.

Jury wybierze sto najlepszych zdjęć z których powstanie aranżacja z okazji obchodów
100LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI na holu głównym szkoły.

Chcesz aby Twoje zdjęcie znalazło się wśród wybranych?

Przyłącz się do SZKOLNYCH OBCHODÓW 100LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI!

Oto REGULAMIN KONKURSU:

Cel konkursu:
Ideą konkursu jest uczczenie setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę oraz ukazanie Polski i Polaków w XXI wieku.

Celem konkursu jest opowiedzenie poprzez fotografię, jak wyrażamy to, kim jesteśmy, poczucie przynależności narodowej, patriotyzmu. Zdjęcia mogą prezentować nas, naszą rodzinę, nasze najbliższe otoczenie, lub dalsze – poznawane podczas podróży po Polsce.

Poprzez konkurs chcemy również propagować patriotyczne postawy obywatelskie.

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. gen. Franciszka Kleeberga w Ząbkach

Organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 1 w Ząbkach.

Koordynatorzy konkursu: Katarzyna Pasierb, Beata Matczuk, Joanna Marczak

Kategoria konkursu
konkurs fotograficzny

Zgłaszanie prac konkursowych
Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie. Wywołane zdjęcie o wymiarach 10cm x15cm należy dostarczyć do biblioteki w budynku przy ul. Piłsudskiego 35 w kopercie opisanej: konkurs fotograficzny 2018, zdjęcie na odwrocie opisujemy imieniem i nazwiskiem ucznia oraz klasą. Do zdjęcia dołączamy zgodę/y na przetwarzanie danych osobowych (dla rodzica, ucznia, osób trzecich umieszczonych na zdjęciu) która znajduje się pod ogłoszeniem – do pobrania.

Dodatkowo na adres: biblioteka@sp1zabki.pl przesyłamy wersję elektroniczną zdjęcia/skan. W tytule wiadomości należy podać: konkurs fotograficzny 2018 oraz w wiadomości podać imię i nazwisko ucznia, klasę.
Dostarczanie i przesyłanie prac (zdjęć) do 15 października 2018r.

Postanowienia ogólne regulaminu:
1. Prace mogą być wykonane zarówno aparatami fotograficznymi jak i telefonami komórkowymi lub tabletami.
2. Fotografia powinna posiadać jednego autora.
3. Prace powinny być wykonane samodzielnie przez uczestnika konkursu.
4. Jedna osoba może zgłosić na konkurs 1 fotografię.
5. W konkursie mogą brać udział jedynie te zdjęcia, które nie były wcześniej publikowane oraz nie brały udziału w innym konkursie.
6. Fotografie konkursowe należy wywołać.
7. Rozmiar wywołanych fotografii konkursowych może mieć wyłącznie format 10x15c, należy je dostarczyć w opisanej kopercie do biblioteki szkolnej w budynku przy ul. Piłsudskiego 35 wraz z podpisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych.
8. Należy również przesłać na adres biblioteka@sp1zabki.pl fotografię/jej skan w wersji elektronicznej.
9. Prace, które nie spełniają kryteriów przedstawionych w regulaminie nie zostaną zakwalifikowane do konkursu.
10. Fotografie zostaną ocenione przez jury powołane przez organizatora konkursu. Decyzja podjęta przez jury jest nieodwołalna. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi do 5 listopada 2018r.
11. Na stronie internetowej www.sp1zabki.szkolnastrona.pl oraz na fanpage facebookowym szkoły zostaną ogłoszone wyniki konkursu – zdjęcia oraz imiona i nazwiska zwycięzców.

Zapraszamy!!!