Łyżwy

• 7 lutego w Wołominie odbyły się łyżwiarskie zawody powiatowe dziewcząt „Błękitna sztafeta” . Dziewczęta wybrane z różnych klas reprezentujące naszą szkołę zajęły 6 miejsce. Pomimo mrozu i zimnego wiatru bawiły się dobrze i podglądały umiejętności faworytek ucząc się przy tym tajników łyżwiarstwa. Pięć dziewcząt reprezentowało naszą szkołę w konkurencjach na które składała się: jazda przodem i tyłem, slalom i jazda ósemką. Wszystkie konkurencje odbywały się na czas.

• 8 lutego na zawody łyżwiarskie wyruszyła reprezentacja chłopców wybranych z różnych klas. „Złoty krążek” to konkurencje wykonywane z krążkiem na czas: Prowadzenie krążka przodem, jazda z kijem tyłem, slalom z krążkiem i wyścig ze strzałem na bramkę. . Nasi reprezentanci uplasowali się na 4 miejscu.

Serdecznie dziękujemy zawodnikom.