Piłka ręczna

• 3 lutego w Szkole Podstawowej nr 3 w Ząbkach odbyły się Mistrzostwa Miasta Ząbki w Piłce Ręcznej dziewcząt i chłopców. Drużyny reprezentujące naszą szkołę zajęły 1 miejsca. Były zdecydowanymi faworytami i nie miały sobie równych. Wyniki:

Dziewczęta : SP 1 – SP 3 6:1

SP 1 – SP 2 4:1

Chłopcy: SP 1 – SP 2 10:3

SP 1 - SP Katolicka 14:5

• 9 lutego w Zielonce odbył się kolejny etap - Mistrzostwa Rejonu w Piłce Ręcznej. Nasi chłopcy zajęli 1 miejsce. Zaskoczyliswoimi umiejętnościami trenerów z Zielonki, którzy - wystawiając zawodników ligowych – nie ukrywali, że liczą na zwycięstwo. Nasi chłopcy zadziwili wszystkich. Od początku „wzięli mecz w swoje ręce” i skoncentrowani trzymali prowadzenie do końca. Dziewczętom nie udało się sięgnąć po złoto. Wygrały z Kobyłką i zajęły 2 miejsce. Zawodniczki z Zielonki grające w lidze pokazały klasę. Nawet podczas meczu towarzyskiego z naszymi chłopcami grały konsekwentnie i odważnie. Trzeba przyznać, że grają na wysokim poziomie.

Dziękujemy wszystkim reprezentantom i gratulujemy dobrej formy!