Wyjazd sportowo- rekreacyjny do Marysina

W dniach 6-7 listopada dzieci z klasy 2H udały się na wyjazd sportowo- rekreacyjny do Marysina. Czekało na nich wiele atrakcji: kurs tańca, wieczór filmowy, zajęcia sportowe na sali gimnastycznej, wiele zabaw integracyjnych, dyskoteka, zajęcia matematyczne, teatralne, plastyczne oraz konferencje przygotowane przez ks. Sebastiana. Wszystkie zajęcia budziły wiele radości na buziach dzieci.

Dzieci uczyły się jak ważne jest pomaganie innym ,dlatego brały udział w dyżurach kuchennych –które okazały się dla nich wielką atrakcją . Z miłą chęcią pomagały, sprzątały kubeczki oraz dzieliły się z innymi.

Wycieczka była bardzo udana. Spędziliśmy ze sobą wiele wspaniałych chwil. Panowała bardzo miła atmosfera. Pomimo zmęczenia oraz oszołomienia natłokiem wrażeń wszyscy byli bardzo zadowoleni. Dzieci bardzo niechętnie chciały wracać do Ząbek. Wszyscy mamy nadzieję, że już niedługo wyjedziemy na kolejny wyjazd.

Bardzo dziękuję wychowawcom- ks. Sebastianowi Łazarzowi, p. Julii Szymczak i p. Ani Krystowskiej za pomoc w organizacji wyjazdu ,a także rodzicom wychowanków za ich zaufanie.

mgr Katarzyna Dzięcioł