ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

Niech wyrosną z Was tacy, którzy do gwiazd wzlecieć zapragną”

J. Korczak

Takie motto towarzyszyło tegorocznym pierwszakom podczas uroczystości ślubowania, które odbyło się w naszej szkole 28 października 2015r.

W tym wyjątkowym dniu  przybyli  zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Ząbki, przedstawiciele referatu Oświaty, Radni Miasta Ząbki, przewodnicząca Rady Rodziców, dyrektorzy ząbkowski szkół i przedszkoli oraz rodzice, dziadkowie, wychowawcy i nauczyciele, których bardzo serdecznie powitała pani dyrektor Agnieszka Piskorek. Pierwszaki odświętnie ubrani z kolorowymi czapeczkami oraz szkolną tarczą prezentowali się bardzo dostojnie. Cała uroczystość była wzniosłym i wzruszającym wydarzeniem, ponieważ nasi mali uczniowie z należytą godnością przeżywali każdy jej moment. Uroczyste słowa przysięgi wypowiadane przez pierwszaków i ich rodziców na Sztandar naszej szkoły długo pozostaną w  naszej pamięci .

Nastepną niezwykłą chwilą uroczystości było pasowanie uczniów ołówkiem, którego dokonały panie wychowawczynie kl.1a p. Ewa Szymczak, kl.1b p. Katarzyna Wojdalska, kl.1c p. Katarzyna Pilichowska, kl.1d p. Grażyna Jóźwiak, kl.1e p. Justyna Ryszawa- Białek, kl.1f p. Katarzyna Lach p. Sylwia Pełka, kl.1g p. Aneta Kurzątek, kl.1h p. Monika Jabłońska, kl.1i p. Aneta Klimkiewicz kl.1j p. Izabela Wołowicz – Horodelska. Pamiątkowy wpis pierwszoklasistów do kroniki szkolnej to również wielkie przeżycie i moment  pełen emocji. Po części oficjalnej przyszedł czas na występy małych artystów, którzy wykazali się przed zgromadzoną publicznością dużym talentem aktorskim, wokalnym i tanecznym.

Na zakończenie pan burmistrz, pani dyrektor, przewodnicząca Rady Rodziców oraz rodzice przekazali małym żakom  życzenia wielu sukcesów w nauce .A podczas słodkiego poczęstunku wychowawcy wręczyli uczniom legitymacje szkolne i drobne upominki.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tej wspaniałej uroczystości.

Wychowawcy klas pierwszych