„Żyję zdrowo- kolorowo”

I. Organizator konkursu:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Franciszka Kleeberga w Ząbkach.

II. Cele konkursu:

• zaprojektowanie i wykonanie plakatu, który będzie promował zdrowe odżywianie oraz to, co dzieci rozumieją  pod tym hasłem.
  •  zainteresowanie dzieci zasadami zdrowego stylu życia, w szczególności tematyką związaną ze zdrowym odżywianiem.
  • rozwijanie uzdolnień twórczych dzieci

III. Uczestnicy:

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I-III  Szkoły Podstawowej nr 1 im. Franciszka Kleeberga

w Ząbkach.

IV. Termin oddania prac konkursowych:

11 grudnia 2015 (prace oddajemy wychowawcom)

V. Warunki uczestnictwa:

• format oraz technika wykonania pracy są dowolne
  • prace powinny zawierać opis z następującą informacją: imię i nazwisko ucznia oraz klasa, do której on uczęszcza
  • najlepsze prace zostaną nagrodzone przez jury w składzie A.Franczak, J.Marczak, E.Filipowska
  • uczestnicy konkursu zgłaszając swoje prace, wyrażają zgodę na udział w konkursie i akceptują powyższe warunki (prace zostają na własność organizatora konkursu)
  • wyniki konkursu będą dostępne na stronie internetowej szkoły 17 grudnia 2015 roku.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie