Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Kolejny rok nauki w Szkole Podstawowej nr 1 dobiegł końca. W pełni możemy cieszyć się latem, wyjazdami w góry, nad morze...24 czerwca pożegnaliśmy rok szkolny 2015/2016.

Uczniom, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, aktywnie uczestniczyli w życiu szkoły oraz uzyskali 100% frekwencję, nagrody książkowe wręczyła Dyrektor Szkoły Agnieszka Piskorek. Miłym akcentem uroczystości było wyróżnienie naszej drużyny sportowej, która uzyskała 6 miejsce w Finale Ogólnopolskiego Turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". Uczennice naszej szkoły grające w drużynie "Ząbkovi", które w tym samym turnieju zdobyły I miejsce oraz w roku szkolnym 2015/2016 zostały Mistrzyniami Polski w mini piłce nożnej dziewcząt, otrzymały pamiątkowe koszulki. Po uroczystym wręczeniu nagród wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami przeszli do swoich klas, gdzie odebrali świadectwa i śmiało ruszyli na szlak wakacyjnych przygódUśmiech .

Naszym uczniom, absolwentom oraz ich rodzicom życzymy
WSPANIAŁYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI!!! Uśmiech