Quiz wiedzy o patronie szkoły dla klas III

Uczniowie klas III mieli możliwość sprawdzenia i zaprezentowania  swojej wiedzy o patronie  szkoły – gen. Franciszku Kleebergu. Czteroosobowe zespoły  z poszczególnych klas zmagały się z zadaniami konkursowymi.

Uczniowie rozwiązywali krzyżówki, układali puzzle oraz  fragmenty ostatniego rozkazu generała.  Dopingowali ich koleżanki i koledzy z klas, którzy również starali się uzyskać jak najwięcej punktów dla swojego zespołu klasowego podczas wykonywania testów sprawnościowych.

Uczniowie klas III wykazali się dużą wiedzą o patronie szkoły, a także umiejętnościami sportowymi, logicznym myśleniem i spostrzegawczością.

Organizatorzy konkursu