½ Finału Wojewódzkiego w koszykówce chłopców rocznika 2003/05 w kategorii – młodzież w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Następny etap rozgrywek, do którego awansowała Reprezentacja Chłopców Szkoły Podstawowej nr 1 im. gen. Franciszka Kleeberga w Ząbkach - to ½ Finału Wojewódzkiego w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zawody odbyły się w hali sportowej GOSiR Piaseczno w dniu 30.11.2018r. Organizatorem był SZS Powiatu Piaseczyńskiego. Oprócz naszej drużyny rywalizowały jeszcze 4 zespoły z innych powiatów: SP Legionowo, SP Nowy Dwór Mazowiecki, SP Piaseczno, SP Karczew. Mecze odbywały się systemem „każdy z każdym”. Pokonaliśmy wysoko 3 zespoły, ulegając w finale drużynie z Piaseczna 10 punktami. Wszyscy chłopcy ze szkolnej drużyny Piaseczna trenują w KS Piaseczno i rozgrywają z nami klubowe mecze mistrzowskie w ramach Pucharu WOZKosz WM.

Na zakończenie zawodów otrzymaliśmy dyplom za II miejsce oraz medale.

- Robert Węgrzynek