Pomoc dla schroniska z Przytuliska w Jadowie

Tradycyjnie już, jak co roku w październiku świetlica szkolna zorganizowała akcję zbiórki karmy i innych rzeczy potrzebnych schronisku dla zwierząt. Od kilku lat pomagamy psom i kotom z Przytuliska w Jadowie. Właścicielki Przytuliska- Pani Hania Leszek wraz z mamą- Dorotą Szymanik przygarniają bezdomne zwierzęta między innymi z terenu naszego miasta. Organizują im pomoc medyczną, otaczają opieką, szukają właściciela , a jeśli nie udaje się go odnaleźć- szukają adopcji.

W tym roku uczniowie naszej szkoły, nauczyciele i rodzice wzięli czynny udział w zbiórce, dzięki czemu udało się uzbierać dużą ilość karmy, a także smycze, obroże, miski oraz koce i kołdry które przydadzą się szczególnie zimą.

Pani Hania odwiedziła świetlicę 14.11, przygotowując bardzo ciekawe zajęcia dla naszych dzieci. Opowiedziała jak wygląda jej praca, pokazała niezbędne sprzęty, jak np. urządzenie do sprawdzania czipów. Przywiozła ze także sobą Psa i kota.

Serdecznie dziękujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom naszej szkoły za aktywny udział w zbiórce. Zachęcamy do częstszego wspierania Przytuliska w Jadowie oraz przede wszystkim do adopcji zwierząt. Właścicielki działają sercem i warto je wspierać.

Z Panią Hanią można kontaktować się poprzez stronę „Przytulisko w Jadowie” na facebooku lub pod numerem telefonu: 515 730 175

Wychowawcy