Mistrzostwa Powiatowe w Piłce Ręcznej

12 marca nasza drużyna piłki ręcznej z 6s reprezentująca powiat uczestniczyła w Mistrzostwach Powiatowych w Piłce Ręcznej. Na hali w Zielonce pojawili się jeszcze inni mistrzowie swoich powiatów – Duczki, Radzymin i Postoliska. Mecze miały wysoki poziom, zawodnicy wzajemnie się wspierali i motywowali.

Mecz z drużyną z Postoliska okazał się tylko rozgrzewką dla naszych chłopców. Wygrali 20:9. Mecz z Duczkami wygrali w pięknym stylu 13:1. Najtrudniejszym przeciwnikiem okazała się drużyna z Radzymina, która liczyła na zwycięstwo. Nasi reprezentanci: „ …graliśmy bardzo skutecznie, kryliśmy ich największego zawodnika, którym najczęściej grali…, wspieraliśmy się i pomagaliśmy sobie z całych sił…” Udało się wyprowadzić przewagę i w efekcie Ząbki zajęły wymarzone i wypracowane 1 miejsce wynikiem 12:6!

Serdecznie gratulujemy zawodnikom i trenerowi Uśmiech