Unihokej - powiat

19 stycznia odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju dziewcząt. Zawody odbyły się w Zielonce. Nasza reprezentacja zajęła 3 miejsce /na 5 drużyn startujących/. Dziewczynki prezentowały niezły poziom przygotowania, jednak nie były w stanie pokonać zawodniczek z zielonkowskich szkół, które trenują w Klubie „Dzikie Gęsi”. Z przyjemnością można było oglądać ich wysokie umiejętności.

Podobny wynik osiągnęli chłopcy. 25 stycznia wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju chłopców, które także odbyły się w Zielonce. Zajęli 3 miejsce /na 6 drużyn startujących/ i mimo dobrej gry nie pokonali chłopców z „Dzikich Gęsi”.

Trenerzy z Zielonki byli zbudowani dobrym przygotowaniem naszych reprezentacji i wysoką jakością gry podczas tegorocznych mistrzostw.

Dziękujemy zawodnikom z klas 6s i 5s Uśmiech